doprava DOPRAVA ZADARMO!
platí pri objednávke príslušenstva nad 120€ 

Odber

OSOBNÝ
ODBER
servis PROFESIONÁLNY
SERVIS

Kuchársky nôž Shun Premier Tim Mälzer- KAI

Dĺžka čelele::
Výrobca: KAI
Záručná doba: 12 mesiacov
Dostupnosť: do 14 - 21 dní
Cena s DPH: 189
157.50 ks Cena bez DPH

Kuchársky nôž Shun Premier od spoločnosti KAI spája storočné japonské kováčstvo samurajov s dnešnými modernými a technicky prepracovanými výrobnými procesmi. Séria Shun Premier bola vyvinutá špeciálne pre potreby a požiadavky profesionálnych kuchárov. V tejto prémiovej sérii sú vysoko kvalitné vlastnosti materiálov známej série Shun Classic kombinované s úplne novým a pôsobivým celkovým vzhľadom.

Čepeľ Shun Premier

Jadro čepele Shun Premier je vyrobené z extrémne tvrdej nerezovej ocele VG Max a je obalené 32 vrstvami damaškovej ocele. Vďaka tejto kombinácii rôznych druhov ocele je čepeľ tvrdá aj pružná. Tepaný povrch - v Japonsku známy ako Tsuchime je nielen estetickými, ale slúži aj na uvoľnenie surovín z čepele vďaka vzduchovým kapsám. Nasleduje jemné matné damaškové zrno typické pre Shun. Čepeľ je zakončená vysoko leštenou presnou reznou hranou.

nože kai Premier

Rukoväť

Precízne opracovaná čepeľ je spojená hnedou stredne zrnitou rukoväťou z pakkawoodu. Vďaka symetrickému tvaru je vhodná pre ľavákov aj pravákov. Rozširujúci tvar rukoväťe zaisťuje stabilitu a rovnováhu pri rezaní. Špeciálnym doplnkom na konci rukoväte je vygravírovaná býčia hlava, ochranná známka profesionálneho kuchára Tima Mälzera.

Nože KAI

Nože KAI

made in Japan - nože KAI

 
 
Verzia TDM-1723 TDM-1706
Dĺžka rukoväti 11 cm 12 cm
Dĺžka čepele 15  cm  20 cm 
Materiál čepele jadro: VG MAX
povrch: damašková oceľ – 32 vrstiev
jadro: VG MAX
povrch: damašková oceľ – 32 vrstiev
Tvrdosť  61 (±1) HRC 61 (±1) HRC