doprava DOPRAVA ZADARMO!
platí pri objednávke príslušenstva nad 120€ 

Odber

OSOBNÝ
ODBER
servis PROFESIONÁLNY
SERVIS

Sada 3 nožov Wasabi Black – KAI

Výrobca: KAI
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: 67S-310
Dostupnosť: dočasne vypredané
Cena s DPH: 160.80
134 ks Cena bez DPH

Sada nožov Wasabi Black od spoločnosti KAI má pôvod v japonských komunálnych kuchyniach. Vďaka úspešnej kombinácii trvalej funkčnosti a ostrosti, robustnej kvality materiálu a minimalistického dizajnu sú početné čepele série určené na nekomplikované a nepretržité používanie a presvedčia pôsobivým pomerom ceny a výkonu. Matná čierna rukoväť a vysoko leštená čepeľ z nehrdzavejúcej ocele 6A/1K6 sú pevne zlisované dohromady, čo vylučuje hromadenie nečistôt.    

Čepeľ Wasabi Black

Leštené čepele série Wasabi Black sú vyrobené z novo vyvinutej nehrdzavejúcej ocele 6A/1K6 s tvrdosťou 56 (±1) HRC. Rozsiahly sortiment nožov Wasabi Black ponúka obojstranné čepele, ako aj tradičné japonské čepele s jednostranným ostrím. Mierne klenutý chrbát čepele umožňuje bezpečné uchopenie pri práci – uľahčuje napríklad jemné kývavé pohyby.

Rukoväť

Čierna plastová rukoväť je odolná voči vode, vďaka čomu je praktická a robustná. Jej oválny alebo jemne hranatý tvar (v závislosti od veľkosti čepele) je na dotyk príjemný a prirodzený vďaka pridanému bambusovému prášku.

rukoväť nožu wasabi black

čepeľ nožu wasabi black


 Technické informácie

Verzia 67S-310
Sada obsahuje santoku + 2 univerzálne nože
Dĺžka čepelí 165 - 150 - 125 mm
Dĺžka rukoväte 125 mm
Materiál čepele nehrdzavejúca oceľ 6A/1K6
Tvrdosť  56 (±1) HRC

Nože KAI

wasabi logo

made in Japan - nože KAI