Naposledy zobrazené

phone

     OSOBNÝ
     ODBER


phone     PROFESIONÁLNY
     SERVIS


 

 

 

 

Sadana na tranžírovanie mäsa, Shun Classic - KAI

Výrobca: KAI
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: DMS-200
Dostupnosť: do 14 - 21 dní
Cena s DPH: 347
289.17 Cena bez DPH
ks

Sada na porcovanie mäsa elegantnej drevenej krabičke od spoločnosti KAI spája storočné japonské kováčstvo samurajov s dnešnými modernými a technicky prepracovanými výrobnými procesmi. Výsledkom je mimoriadne kvalitný rad damaškových nožov, navrhnutý s dôrazom na najmenšie detaily a na zachovanie dokonalej ostrosti. Nože sú preto ideálne na profesionálne použitie.

Sada obsahuje tranžirovací nôž DM-0703 a vydličku DM-0709.

Čepeľ Shun Classic

Oceľ VG MAX s tvrdosťou 61 (± 1) HRC tvorí celé jadro čepele až po jej okraj. Nôž je opláštený 32 vrstvami damaškovej ocele a stelesňuje jedinečnú anatómiu spárovanú s pružnou čepeľou, ktorá je vďaka svojmu hybridnému zloženiu tvrdá a zároveň pružná. Čepele Shun Classic majú obojstrannú hranu.

Rukoväť

Štíhla rukoväť z odolného pakkawoodu je vyrobená v tradičnom japonskom tvare gaštanu. Vďaka vysoko kvalitným živiciam, ktoré sa do dreva pridávajú, je materiál obzvlášť pevný a odolný voči vlhkosti. Jeho typický tvar zaručuje pohodlné a bezpečné uchopenie pri rezaní, a to vďaka menšiemu okraju na pravej strane. Integrovaná podhlavica zvyšuje stabilitu a rovnováhu.

Nože KAI

Nože KAI

made in Japan - nože KAI

 
 
Verzia DMS-200 DM-0703 DM-0709
Dĺžka rukoväti 12.2 cm 11,6 cm
Dĺžka čepele 20 cm  16,5 cm 
Materiál čepele jadro: VG MAX
povrch: damašková oceľ – 32 vrstiev
VG-10
Tvrdosť  61 (±1) HRC 61 (±1) HRC