Naposledy zobrazené

phone

     OSOBNÝ
     ODBER


phone     PROFESIONÁLNY
     SERVIS


 

 

 

 

Yanagiba nôž Shun Pro Sho - KAI

Dĺžka čelele:
Výrobca: KAI
Záručná doba: 12 mesiacov
Dostupnosť: do 14 - 21 dní
Cena s DPH: 195
162.50 Cena bez DPH
ks

Yanagiba Shun Pro Sho od spoločnosti KAI. Séria Shun Pro Sho sa zameriava výlučne na jednostranné, a teda tradične japonské tvary čepelí. Elegantný dizajn noža kombinuje klasický japonský dizajnový smer s modernými prvkami. Čepel je zdobená s výraznym  vzorom vytvoreným pomocou inovatívneho výrobného procesu. Séria získala špeciálne ocenenie v roku 2019 za nemecký dizajn. Tento nôž je určený na prípravu sushi, sashimi a nigiri sushi. Cieľom je rezať jedným súvislým ťahom jemné plátky vlastnou váhou noža, aby neprišlo k potrhaniu alebo pomliaždeniu mäsa a vynikla jeho chuť.

Čepeľ Shun pro Sho

Čepeľ noža je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele VG 10 s tvrdosťou 61 (± 1) HRC. Jeho rezná hrana je na jednej strane vybrúsená pod uhlom 45 °. Optimálana starostilivosť a manipulácia zaručuje dlhú životnosť ostria. Na brúseniue sa doporučujú výhradne japonské brúsne kamene.

SHUN PRO SHO

Rukoväť

Rukoväť vyrobená z čierneho pakkawoodu pôsobí veľmi elegantne a perfektne padne do ruky. Jeho asymetrický tvar gaštanu umožňuje bezpečné a pohodlné uchopenie pri rezaní. Integrovaná špička poskytuje stabilitu a rovnováhu.

 

Nože KAI

Nože KAI

made in Japan - nože KAI

 
 
Verzia VG-0005 VG-0006
Dĺžka rukoväti 12,2 cm 12,2 cm
Dĺžka čepele 24 cm  27 cm 
Materiál čepele VG 10 VG 10
Tvrdosť  61 (±1) HRC 61 (±1) HRC